fbpx

Bērniem Kūkas

Košas un skaistas kūkas ir neatņemama bērnu svētku sastāvdaļa. Neviens bērns neatteiksies no garda kūkas gabala, un specializētas bērnu kūkas ir lieliska iespēja padarīt svētku kūku īpašu un atmiņā paliekošu. Bērnu tortes ir lieliski piemērotas jebkurām bērna svinībām – dzimšanas dienām, vārda dienām, izlaidumam vai jebkuram citam zīmīgam notikumam.

Pasūtot bērnu kūku, Jūs varat izvēlēties jebkuru kūkas pildījumu, un mēs to izrotāsim atbilstoši Jūsu vēlmēm. Pieejamie kūku veidi ir burkānu kūka, biezpiena kūka, lauku torte, neceptā vai svaigā siera mājas kūka, šokolādes velveta vai tumšās šokolādes musa kūka, sarkanā velveta kūka (pieejama arī vegāniskā variantā), ogu vai tropiskā musa kūka, Cielaviņa, Snickers kūka, zaļās tējas, pistāciju kūka, avokado un mango svaigēdāju kūka.

Pēc kūkas pildījuma izvēles ir iespējams izvēlēties arī atbilstošas dekorācijas. Pasūtot bērnu svētku kūku var pilnībā ļauties savai un bērna fantāzijai. Mēs centīsimies realizēt Jūsu vēlmes. Kūku ir iespējams noformēt Jūsu krāsu gammā, izveidot uzrakstu vai skaitli. Mastikas figūriņas ir ļoti populārs bērnu kūku rotāšanas veids, jo no mastikas ir iespējams izveidot bērna mīļāko multfilmu varoņus, dažādus dzīvniekus, puķes, dinozaurus, mašīnas un burtus. Kā kūkas rotājumu ir iespējams izmantot arī dažādus augļus un ogas, saldumus, ziedus, mūsu pašu gatavotos makarūnus, bezē cepumus un ēdamās vafeļu bildes.

Scroll to Top