ciparu kūka bērnam un ciparu kūka pieaugušajam

Ciparu kūka dzimšanas dienā

Ciparu kūka šobrīd noteikti ir konditorejas nozares superzvaigzne, kuru bieži izvēlas apaļu un nozīmīgu dzimšanas dienu svinētāji. Un būsim atklāti, arī Jūs noteikti esat redzējuši sociālajos tiklos vismaz vienu šādu kūku. Protams, ir iemesls kāpēc tā. Ciparu kūka noteikti ir lielisks akcents gan dzimšanas dienai, gan mazulīšu mēnešu skaitīšanai. Un kurš gan negrib reizi mēnesī baudīt burvīgu, garšīgu kūku vai papildināt lielus svētkus ar iespaidīgu odziņu?

Gards akcents Tavai dzimšanas dienai

Protams, mums ikvienam ir sava kūka – favorīts. Kādam tā ir tautā iemīļotā Cielaviņa, citam Napaleons, bet kādam vislabāk pie sirds iet “parastā lauku torte.” Arī mēs piedāvājam dažādu garšu variāciju ciparu kūkas, kas ikvienam dos iespēju atrast sev piemērotāko – klasiskā, ogu vai šokolādes. Ciparu kūkas pamatne, kā noturīga vērtība paliek nemainīga. Tā gatavota no smilšu mīklas kārtām, kas kūst uz mēles un dod pamatu uz kā izcelties gardam pildījumam. Starp pamatnes kārtām garšu piedzīvojums – maigs, pilnīgs un burvīgs svaigais krēms, ko var papildināt gan ar ogām, gan šokolādi.

Baudījums arī acīm

Bet kad garšas pildījumam izvēlētas, tad laiks baudīt ar acīm un izvēlēties ciparu kūkas vizuālo noformējumu. Te gan dodam pilnīgu brīvību ikvienam radoši izpausties un izvēlēties sev tīkamāko. To varam pielāgot gan jubilāra mīļākajai krāsu gammai, gan svētku tematikai, gan, ja kūka paredzēta korporatīvajiem pasākumam, uzņēmuma krāsām. Tiem, kam tuvākas klasiskas vērtības kūkas dekorācijām iespējams izvelēties ierastus dekorus – ogas, augļus un bezē cepumus. Bet tiem, kam ir vēlme radoši izpausties un pārsteigt viesus, varam piedāvāt ciparu kūku izdekorēt ar ziediem, makarūniem, saldās cukura mastikas figūriņām un citiem saldumiem. Ja esat izlēmuši svētkus svinēt kādā noteiktā tematikā vai uzņēmumam raksturīgās krāsās, pieskaņosim dekorus, iekļausimies tematikā. Ja nepieciešami uzraksti vai konkrētas figūriņas, veidosim tos no saldās cukura mastikas. Tādēļ, iesakām vismaz reizi izmēģināt un savus svētkus papildināt ar lielisku ciparu kūku, kas ne tikai iepriecinās viesus ar bagātīgu garšas buķeti, bet arī būs neaizmirstams Jūsu svētku akcents.

Atstāj Komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Scroll to Top