fbpx

Dzimšanas Dienas Kūkas

Dzimšanas dienas, nenoliedzami, ir vieni no priecīgākajiem svētkiem. Un katru gadu šo dienu gribētos padarīt īpaši krāšņu un neaizmirstamu. Personalizētās dzimšanas dienas kūkas ir lielisks veids, kā to izdarīt. Skaista un personiska dzimšanas dienas torte paliks atmiņā ne tikai pašam jubilāram, bet arī viesiem.

Dzimšanas dienu un jubileju kūku pamatnē var izvēlēties jebkuru no mūsu piedāvājumā esošām kūkām – burkānu kūka, biezpiena kūka, lauku torte, neceptā vai svaigā siera mājas kūka, šokolādes velveta kūka vai tumšās šokolādes musa kūka, sarkanā velveta kūka (pieejama arī vegāniskā variantā), ogu vai tropiskā musa kūka, Cielaviņa, Snickers kūka, zaļās tējas pistāciju kūka, avokado vai mango svaigēdāju kūka.

Lai kūku padarīt īpašāku to ir iespējams personalizēt ar rotājumu palīdzību. To ir iespējams izrotāt daudz dažādos variantos. Populārākās kūku dekorācijas ir mastikas figūriņas, ēdamās bildes, ziedi, augļi un ogas, dažādi saldumi, mūsu gatavotie makarūni un bezē cepumi. Lielākām svinībām kūku ir iespējams pasūtīt arī vairākos stāvos. Papildus tam, kūkai virsū var uzrakstīt jubilāra vecumu vai vārdu. Pie mums ir liels pieejamo kūku dekorāciju klāsts. Viss ierobežojas tikai ar jūsu fantāziju un jubilāra vēlmēm!

Scroll to Top