Loading Meistarklases

« Visas meistarklases

  • Šis notikums ir pagājis.

Figūriņu meistarklase ”Ekskavators/ traktors”

9 jūnijs @ 14:00 - 18:00

EUR65

Ja reģistrācija ir slēgta, lūdzu, uzrakstiet e-pastu, ka vēlaties iestāties rindā. Ja atbrīvosies vieta, tad dosim ziņu.

Unikāla iespēja mācīties no profesionāļa savā jomā. Kūkas Gardas māksliniece Lauma Vītola- Seile ir diplomēta māksliniece ar milzīgu, ilgadēju pieredzi darbā ar mastikas figūriņām konditorejas uzņēmumā. Viņas bagāžā ir vairāki veidošanas sertifikāti no Pasaule’zināmiem mākslieniekiem, bet lielākais ko viņa var sniegt ir savu apskaužamo pieredzi.

Piedāvājam iziet pa vienam vai veselu nodarbību ciklu ēdamo figūriņu veidošanā, kur iemācīs un parādīs pilnīgi visu. Visi veidošanas procesi, izejvielas un instrumenti tiks strāstīti no jauna. Rezultāts ir atkarīgs tikai no pašu vēlmes attīstīt savas iemaņas vēlāk. Iesakām apmeklēt visu nodarbību ciklu, lai vairāk iedziļinātos un pilnveidotu savas prasmes.

Atsauksmes:

Linda Strode: ”Paldies,
esmu ļoti priecīga apmeklēt meistarklasi, jo guvu jaunas zināšanas. (apmeklēju otro reizi)
Noteikti apmeklēšu vēl, ja būs tāda iespēja!”

Kristīne Freiberga: ” Liels paldies Amandai par sarīkoto meistsarklasi un liels, liels paldies Laumai par zināšanām ar kurām dalijās. Tas bija ļoti vērtīgi priekš manīm.

 Pieteicos meistarklasei, jo pati veidoju figūriņas, bet lelītes vēl nebiju veidojusi un gribēju uzzināt, kā to labāk darīt. Iemācijos priekš sevīm dažādas noanses, kā labāk veidot matus, ko darīt pirms zīmēt seju Elzai un vēl vairākas lietas, kas ir būtiski. Papildināju savas zināšanas, kas ļaus man piedāvāt klientiem jauna veida figūriņas.
Pilnīgi noteikti iesaku jūsu meistarklas vēl citiem, kas vēlas iemācīties ko jaunu un papildināt savas zināšanas.
Uz tikšanos citās Jūsu meistarklasēs. :)”

Nodarbību grafiks:

  • 12. maijs, ceturtdiena, 14:00 ”Safarī zvēriņi” tēma. Meistarklasē koncentrēsies uz stilizētu dzīvnieciņu figūriņu veidošanu.
  • 9.jūnijs, ceturtdiena, 14:00 – ”Ekskavators/ Traktors” tēma. Zēniem šobrīd aktuāla tēma. Mehāniskas, smalkas detaļas, riepas, stiprinājumi.
  • 7.jūlijs, ceturtdiena, 14:00 ”Salātlapiņa” tēma. Tiks veidota princeses figūriņa no Disney multenes Salātlapiņa. Vairāk izrunāts par sarežģīto cilvēka figūru, kā apslēpt nepilnības, sejiņas veidošana ar formu, apģērba veidošana.
  •  Meistarklase Ilgums 4-5 stundas

Sarežģītība: Vidēja (bet paredzēts arī iesācējiem, jo sāksim visu no 0)

Cena par vienu nodarbību: 65EUR/ personai

Cena par trīs nodarbībām: 180EUR/ personai

Grupā tikai 5-6 cilvēki! Pēc kursa pabeigšanas tiks izsniegts apliecinājums par apgūtu tēmu.

  1. SOLIS Reģistrējies šeit mājas lapā.
  2. SOLIS Pēc reģistrācijas uz epastu atnāks uzņēmuma rekvizīti uz kuru OBLIGĀTI jāveic iemaksas pārskaitījums (25EUR) 48h laikā. Kad būs veikts pārskaitījums, tad tiksiet iekļauts dalībnieku sarakstā AUTOMĀTISKI.
  3. SOLIS Dienu pirms meistarklases atnāks atgādinoša ziņa par pasākumu. Atlikušo summu apmaksāsiet uz vietas (vai par vienu vai visām nodarbībām).

Lūdzu, pārbaudi savā epastā “Mēstules”, tur bieži nokļūst mūsu epasti.

Detaļas

Datums:
9 jūnijs
Laiks:
14:00 - 18:00
Izmaksas:
EUR65

Organizators

Kūkas Gardas
Telefona Nr:
26112779
Epasts:
amandafreiberga@gmail.com
View Organizators Website

Vieta

Kūkas Gardas
Zinātnes iela 5
Sigulda,LV-2150Latvija
+ Google Karte
Telefona Nr:
2611779

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Shopping Cart

PIETEIKTIES

Tikai 2 vietas atlikušas

Loading gif

Vai esat jau pieteicies?

Izmantojiet šo, lai reģidētu Jūsu pieteikumu.