Loading Meistarklases

« Visas meistarklases

  • Šis notikums ir pagājis.

Kūku dekorēšana ”Celms ar Ezi”

11 jūnijs @ 12:00 - 16:00

EUR70

Ir izveidots nodarbību cikls- Kūku dekorēšana. Visas trīs nodarbības dos pilnīgu priekštatu un prasmi nodekorēt šī brīža pieprasītus dizainus, kurus var adoptēt visādās tēmās un tonalitātēs.

Nodarbības var apmeklēt arī pa vienam. Ja vēlaties apmeklēt visas nodarbības, tad jāpiesakās katrai nodarbībai atsevišķi.

Vienas nodarbības cena ir 70eur. Ja apmeklē visas trīs nodarbības, tad kopā ir 190eur.

Meistarklases ilgst 4-5h, atkarīgs no grupas.

  1. Nodarbība. ‘’Universālais’’ Gatavojam klasisku sarkano velvetu- kā salikt taisnu un stabilu kūku. Mācamies gatavot apdares krēmu, uzklāt to. Pilnīgi taisna, balta krēma apdare. Printēta bilde pa vidu. Mācamies cept bezē cepumus (pagatavojam bezē arī nākamajai nodarbībai). Dekorējam pa apli ar ogu un bezē kompozīciju. Neitrālā glazūru ogu līmēšanai un nosmērēšanai.
  2. Nodarbība. ‘’Pop art kūka’’ Gatavojam vienkāršu augsto kūku- medus kūku. Taisnas kūkas salikšana, stabils pildījums. Mācamies gatavot apdares krēmu, uzklāt to. Pilnīgi taisna, balta krēma apdare. Velūra pārklājums. Šokolādes notecinājums gar malu. Ļoti krāsains un dzīvespreicīgs dizains ar izomalta ledenēm, printētiem pop ar elementiem, saldumiem un bezē uz kociņiem.
  3. Nodarbība. ‘’Celms ar ezi’’. Gatavosim klasisku šokolādes velveta kūku- kā salikt taisnu un stabilu kūku. Tumšā ganāša apdares, uzklāt un izlīdzināt to. Tumšās šokolādes temperēšana un dekoru izveide- miza. Mastikas dekors- ezis. Ēdamās sūnas. Ogu kompozīcija.

 

  1. SOLIS Reģistrējies šeit mājas lapā.
  2. SOLIS Pēc reģistrācijas uz epastu atnāks uzņēmuma rekvizīti uz kuru OBLIGĀTI jāveic Iemaksas pārskaitījums (25EUR) 48h laikā. Kad būs veikts pārskaitījums, tad tiksiet iekļauts dalībnieku sarakstā AUTOMĀTISKI.
  3. SOLIS Dienu pirms meistarklases atnāks atgādinoša ziņa par pasākumu. Atlikušo summu apmaksāsiet uz vietas (par vienu vai visām nodarbībām)

Lūdzu, pārbaudi savā epastā “Mēstules”, tur bieži nokļūst mūsu epasti.

Detaļas

Datums:
11 jūnijs
Laiks:
12:00 - 16:00
Izmaksas:
EUR70

Organizators

Kūkas Gardas
Telefona Nr:
26112779
Epasts:
amandafreiberga@gmail.com
View Organizators Website

Vieta

Kūkas Gardas
Zinātnes iela 5
Sigulda,LV-2150Latvija
+ Google Karte
Telefona Nr:
2611779

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Shopping Cart

Reģistrācija uz šo meistarklasi ir slēgta!