divas mūsu gatavotas dzimšanas dienas kūkas

Kā izvēlēties kūku bērna dzimšanas dienas ballītei?

Dzimšanas diena ir teju katra bērna gaidītākie svētki. Par pašu dzimšanas dienu gaidītāka var būt tikai šīs dienas kūka – neviens bērns neatteiksies no garšīgas tortes gabaliņa. Tieši tāpēc bērnu dzimšanas dienas kūkas izvēle ir atbildīgs lēmums. Kā izvēlēties kūku, kas patiktu bērnam un kā to labāk izdekorēt?

Lai izvēlētos perfektu kūku, bērna dzimšanas dienas ballītei, ir jāņem vērā dažādi faktori.

Kūkas lielums

Pasūtīt jebkuru kūku, ir jāzina, cik aptuveni viesu piedalīsies svinībās. Ja dzimšanas diena notiks ģimenes lokā, tad var pasūtīt mazāku kūku. Savukārt, ja tiek plānots lielāks pasākums, tad iespējams pasūtīt lielāka izmēra un pat vairāku stāvu tortes. Tiek pieņemts, ka vienam cilvēkam kūkas porcija ir 160-180 g. Taču arī jāierēķina, ka kūkas mēdz būt tik garšīgas, ka kāds var gribēt arī papildporciju.

Kūkas veids un garša

Lai izvēlētos kūkas veidu, ir jāņem vērā bērna “garšas preferences”. Piemēram, ja jūs zināt, ka bērnam garšo šokolāde, ir iespējams pasūtīt šokolādes kūku. Ja garšo augļi, tad tā var būt musa kūka. Taču, ja svinības tiek plānotas lielā lokā, tad varētu izvēlēties kūku ar visneitrālāko garšu, piemēram, siera kūka. Tā garšos gandrīz visiem.

Noteikti arī jāņem vērā pārtikas alerģijas. Nereti bērniem var būt īpašas diētas, tāpēc ieteicams savlaicīgi noskaidrot, vai svinību viesiem ir kādi pārtikas produkti, kurus uzturā lietot nav ieteicams.

Populārākie alergēni mēdz būt rieksti vai piena produkti, tieši tāpēc mūsu studijā ir iespējams pasūtīt arī svaigēdāju un vegānu kūkas.

Kūkas dekorācijas

Kūkas dekorāciju izvēle ir kūkas pasūtīšanas jautrākā daļa, kur var pilnībā ļaut vaļu fantāzijai. Pie mums svētku kūku var izrotāt ar teju jebkāda veida dekorācijām. Populārākie bērnu kūku rotājumi ir mastikas figūriņas ar dzīvniekiem vai populāriem multfilmu varoņiem, ēdamās bildes un uzraksti, papīra vai īstie ziedi, augļi, ogas, makarūni, bezē cepumi, šokolāde vai citi saldumi. Dzimšanas dienas torti var izrotāt daudz dažādos veidos, tāpēc var ņemt vērā bērna šī brīža aizraušanos. Tie var būt grāmatu, datorspēļu vai multfilmu varoņi, mīļākie dzīvnieki, hobijs, kāds interesants sporta veids vai kad konkrēta tematika.

Atstāj Komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Scroll to Top