fbpx
divas dažādas dzimšanas dienas kūkas

Kādu kūku izvēlēties dzimšanas dienai?

Ikvienam dzimšanas diena ir nozīmīgs notikums. Un nav svarīgi vai tā tiek svinēta ar lielu viesu pulku vai pavisam intīmā gaisotnē, bez dzimšanas dienas kūkas neiztikt. Vieni ik gadu izvēlas pārbaudītas vērtības, citi – katru gadu izvēlas ko jaunu. Lai arī kādas būtu tavas dzimšanas dienas kūkas izvēlēs, konditorejas studija Kūkas Gardas piepildīs katru tavu vēlmi.

Kādu garšu izvēlēties?

Vairumam no mums, kad saņemam jautājumu par iecienītāko kūkas garšu, ir standarta atbilde – šokolādes, siera vai krēma. Bet mēs, konditorejas studija Kūkas Gardas, esam izveidojuši plašu garšu klāstu, tavai ideālajai dzimšanas dienas kūkai. Protams, klasikas cienītāji var nesatraukties, pie mums atradīsiet arī ierastās garšas – lauku torte, neceptā vai svaigā siera mājas kūka un šokolādes kūka. Bet tiem, kas vēlas nobaudīt ko jaunu, atliek tikai izvēlēties. Pavisam jaunu un interesantu garšu cienītājiem piedāvājām zaļās tējas pistāciju, avokado vai mango svaigēdāju kūkas. Saldummīļiem pie sirds vislabāk ies Cielaviņa, Snikckers vai ogu vai tropiskā musa kūka. Bet varbūt tava ideālā dzimšanas dienas kūka ir burkānu, biezpiena vai sarkanā velveta kūka? Arī tās atradīsi konditorejas piedāvājumā.

Skaists akcents taviem svētkiem

Sekojot līdzi modes tendencēm, var ievērot, ka arī dzimšanas dienas kūkām stili un noformējumi mainās. Kūka bieži vien ir skaists akcents, kas ne tikai labi garšo, bet arī papildina kopējo svētku noformējumu. Tāpēc arī mēs piedāvājam pielāgot kūkas vizuālo noformējumu tavai svētku noskaņai vai tematikai. Kūkas dekorējam gan  ar ziediem, augļiem un ogām, gan ar dažādiem saldumiem –  mūsu gatavotiem makarūniem un bezē cepumiem. Bet ja vēlaties kaut ko patiešām atmiņā paliekošu, iesakām izvēlēties mastikas figūriņas un ēdamās bildes.  Krāsu gammu, figūras un noformējumu kopumā, veidosim pēc jūsu svētku radošās vīzijas un vēlmēm. Ja svētki plānoti lielākam viesu skaitam, varam kūku veidot vairākos stāvos, lai gardais svētku akcents pietiek ikvienam viesim. Garantējam, ka mūsu ceptā dzimšanas dienas kūka būs ne tikai gards, bet arī vizuāli pievilcīgs elements taviem svētkiem. Dzimšanas dienas kūkas, saldas un sāļas uzkodas – to visu un vēl vairāk atradīsi konditorejas studijā Kūkas Gardas. Ļauj mums padarīt tavus svētkus īpaši gardus!

Atstāj Komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Scroll to Top