Kāzu Tortes

Cik maksā kāzu torte?

Cena par vienu kilogramu ir tāda pati kā norādīts cenu lapā- 16€/ kg. Papildus nāk izmaksas par stāviem, dekorējumu, traukiem un piegādi.
Kūkai , līdz 6kg par dekorējumu 20€, kūkai no 7 kg -10kg 25€.
Piegāde maksā līdz 55km ap Siguldu- 20€, 55-85km maksā 25€.

Uz kādām viesu mājām tiek veikta piegāde?

Visas, kas ir līdz 85km rādiusā ap Siguldu. Siguldas pilsētā uz viesu mājām (Bēršas, Vālodzes, Kārumnieki..) piegāde ir bezmaksas.
Piegāde lielāko tiesu tiek veikta laika posmā no 16:00-21:00 un viesu namam ir jānodrošina ledusskapis, kur glabāt kūkas.
Piegāde tiek veikta sākot ar 100€ pasūtījumu + piegāde.

Vai ir iespējams pašiem aizvest kāzu kūku?

Ir iespējams un ļoti daudzi izmanto šo iespēju, ja kūka jāved uz vietām, kur nepiegādājam vai ir pa ceļam. Iesaku pašiem vest kūkas, kūkas līdz diviem stāviem bez statīva, ar statīvu kūkas vai kūciņas, jo to ir ļoti viegli pārvadāt, viss ir sapakots kastēs.

Kādu kūku izvēlēties?

Atcerieties, ka tās ir Jūsu kāzas un jāizvēlas tāda kūkas, kas Jums pašiem vislabāk garšo. Ja nav īpašas vēlmes, tad jāizvēlas pēc iespējas neitrālāka kūka. Statistiski cilvēkiem mazāk garšo šokolādes kūkas, treknas kūkas vai ar medu vai riekstiem alerģiju dēļ. Ja vēlaties klasiskāku kūku, tad jāizvēlas mājas kūka ar svaigo sieru vai vārīto krēmu, ja tomēr kaut ko modernāku un gaisīgāku, tad izcils variants ir siera kūkas un musa kūkas ar skābeniem pildījumiem.

Vai ir iespējams nogaršot kūkas?

“Kūkas Gardas” strādā uz pasūtījumiem un mums ir savs ražošanas veikaliņš Siguldas studijā, kur laipni Jūs gaidīsim no trešdienas līdz sestdienai. 
Tradicionāli februāra beigās var pieteiktos uz degustācijām.

Pretējā gadījumā var pasūtīt  min 1kg vēlamo kūku veidu, piebilstot, ka vēlaties pagaršot kāzām.

Kādas dekorācijas ir pieejamas?

Kāzu kūkas var veidot no 1- 4 stāviem. Nestrādājam ar mastiku ap kūkām, tikai krēma apdare. Dekoros dabīgie materiāli- ziedi, zaļumi, ogas. Var ievērot kāzu krāsu gammas. Veidojam vafeļpapīra ēdamos ziedus apstraktiem dekoriem, iespējamas mastikas figūriņas un ziedi.

Vai ir pieejami trauki īrei?

Trauku īre ir pieejama. Kūku statīvs ir no 2 -7 stāviem, koka trīs stāvīgs statīvs kūciņām, koku ripas, dēlīši, stikla trauki saldumu galdiem. Trauku īre maksā 5€ par lielo kūku statīvu un 10€, ja ņem vairākus traukus.

Tiek ieturēta drošības nauda 50€ par kūkas statīvu un 100€ par vairāk kā 2 traukiem. 

Par katru trauku, kas nav atgriezts vai saplīsis, ir jānopērk līdzvērtīgs vietā vai tiek paturēta drošības nauda.

Trauki TĪRI jānogādā atpakaļ uz Siguldu pašrocīgi vai ar pakomāta starpniecību. Par netīriem traukiem arī var būt ieturēta drošības nauda.

Vai nepieciešams saldumu galds?

Saldumu galds ļauj visa vakara garumā viesiem nobaudīt kaut ko gardu. Tam nav jābūt milzīgam apjomam. Ja Jums ir 100 viesi, tad iesaku izvēlēties 3 veida saldumus un katru ap 40 vienībām. Padomājiet vai viesībās būs bērni, tiem ļoti patīk popkūciņas vai keksiņi, dāmas novērtēs eklēriņus vai makarūnus.

Mūsu gatavotās kāzu tortes!