fbpx

Korporatīvās Kūkas

Korporatīvie pasākumi ir lielisks veids, kā nosvinēt kāda uzņēmuma vai iestādes svētkus un jautri pavadīt laiku kolēģu kompānijā. Speciālas korporatīvās kūkas ir lielisks veids, kā padarīt darbinieku pasākumu spilgtāku un atmiņā paliekošu. Turklāt tās ir lieliski piemērotas arī skolu un augstskolu pasākumiem.

Pie mums ir iespējams pasūtīt dažāda lieluma un vairāku stāvu kūkas. Kā pamatni korporatīvajai tortei var izvēlēties jebkuru no mūsu kūkām – burkānu kūka, biezpiena kūka, lauku torte, neceptā vai svaigā siera mājas kūka, šokolādes velveta vai tumšās šokolādes musa kūka, sarkanā velveta kūka (pieejama arī vegāniskā variantā), ogu vai tropiskā musa kūka, Cielaviņa, Snickers kūka, zaļās tējas, pistāciju kūka, avokado un mango svaigēdāju kūka vai ciparburtu kūka

Lai to padarītu vēl nozīmīgāku un personiskāku, kūkas var izrotāt ar dažāda veida rotājumiem. Rotāšanai ir pieejami mūsu pašu cepti makarūni un bezē cepumi, augļi un ogas, šokolāde, ziedi, dažādi saldumi un mastikas figūriņas. Uz kūkas ir iespējams uzrakstīt uzņēmuma nosaukumu, svētku iemeslu vai jebkādu citu uzrakstu, kā arī izdekorēt ar ēdamu attēlu.

Scroll to Top