Pilns Online Apmācību Kurss

Pašreizējais statuss
Neesat Reģistrējies
Cena
€29.99

Video apmācībās gatavo ciparkūku ar izcili irdenām smilšu mīklas kārtām un svaigā siera krēmu. Parādīts viss gatavošanas process, kā pagatavot mīklu, kūkas formu un izveidot raksturīgās krēma “pumpiņas”. Materiālā iekļauti svarīgākie padomi/atzinumi.

Video apmācībās parādīts viss gatavošanas process divstāvīgai svētku kūkai “Sarkanais velvets”. Tiek gatavoti biskvīti, krēms, parādīts īpašais cepšanas un salikšanas process. Jūs uzzināsiet kā vieglāk panāk taisnas kūkas efektu un noformēt kūku “naked (plikajā)” stilā. Kursā pievienoti padomi un atziņas, kā daudzveidīgāk un veiksmīgāk izveidot šo kūku. Tā arī pievienots daudzstāvu kūku ceļvedis un īpaša krēma recepte kūkas apsmērēšanai.

Šajā video kursā tiek veidots Saldumu galds no eklēriem, pildītiem glazūru kēksiņiem un popkūciņām. Apmācības veidotas tā, lai secīgi Jūs varat pagatavot vienlaicīgi šos saldumus. Teorija par želatīna lietošanu. Receptes vārītajam krēmam, plaucētai mīklai un pagatavošanas tehnikai, spoguļglazūrai, kēksiņu mīklai un cepumu kūciņām. Bonusā saņemsiet abas e-grāmatas.

Lai iegādātos, spied “PIEVIENOTIES ŠIM KURSAM”. Pēc maksājuma veikšanas, nākamajā lapā spied uz pogas ”SPIED ŠEIT, LAI PIEKĻŪTU KURSAM”, ja vēlies piekļūt atkārtoti uz e-pastu atnāks lietotājvārds un parole, lai pieslēgtos Kūka Gardas sistēmai. Sistēmā būs iespējams skatīties video apmācības, kā arī no sistēmas būs iespēja lejuplādēt PDF failu uz Jūsu ierīci.