Citi Saldumi

Deserti padara mūsu dzīvi priecīgāku un saldāku. Ar dažādu desertu un saldumu palīdzību ikdienu, svētkus vai kādu pasākumu ir iespējams padarīt garšīgāku un interesantāku. “Kūkas Gardas” studijā ir iespējams pasūtīt ne tikai visgaršīgākās kūkas dažādiem dzīves notikumiem, bet arī mazos desertus, kas būtu piemēroti visdažādākajiem pasākumiem un svētkiem. Ar mūsu saldumiem ir iespējams pārsteigt sev tuvu cilvēku, pasniegt uz galda svinībās vai vienkārši padarīt ikdienu nedaudz saldāku.

Pie mums ir pieejami dažāda veida saldumi, kurus iespējas iegādāties, iepriekš pasūtot vai iegādājoties uz vietas mūsu studijā.

Mēs piedāvājam:

Makarūnus jeb mandeļu cepumus ar pildījumu. Pēdējos gados tas ir viens no populārākajiem saldumu veidiem. Makarūniem ir kraukšķīga cepuma virskārta un maigs, viegli irdens pildījums. Mūsu studijā ir pieejami vairāku veidu makarūni, tā arī tos iespējams iegādāties Elvī un Rimi Klēts veikalos Siguldā un Rīgā. Pildījuma garšu varianti ir neskaitāmi daudz.

Mazās Pavlovas. Pavlova ir bezē kūciņa ar maigu krēma virskārtu un ogām;

Mazās Cielaviņas. Bezē kūciņas ar šokolādes krēmu un riekstiem;

Mazās sarkanā velveta un šokolādes velveta kūciņas. Sarkanā velveta kūkas dēvē arī par sarkanā samta kūkām. To pamatnē ir kakao biskvīts un siera krēms;

Musa kūciņas ar spoguļglazūru. Ir pieejamas vairāku veidu spoguļglazūras kūciņas – AVEŅU: avene un baltā šokolāde, TROPISKĀS: marakuja un baltā šokolāde, TUMŠĀS: meža ogas un tumšā šokolāde;

Bezē cepumi. Bezē cepumi lieliski papildinās Jūsu pasākuma saldumu galdu. Tie kūst mutē un priecē ar savām maigajām krāsām.

Siera kūciņas. Pie mums ir pieejamas vairāku veidu siera kūkas – klasiskās, melleņu, upeņu, aveņu, zemeņu vai mango;

Kēksiņi ar krēma cepurīti. Pieejamās kēksu garšas ir sarkanais velvets ar svaigo sieru un ogu pildījumu, šokolādes velvets ar šokolādes krēmu un karameli, kā arī vaniļas velvets ar svaigo sieru un ogu pildījumu;

Mini deserti glāzītēs;

Popkūciņas;

Pastilas. Šos maigos zefīriņus var iegādāties pie mums studijas veikalā vai pasūtīt. Gatavojam Marakujas vai Aveņu garšu.

Saldumus varam arī personalizēt Jūsu pasākumam, tos ir iespējams izrotāt ar personalizētiem dekoriem vai uzrakstiem.

IMG_0404
IMG_6130