Uzkodas vecmeitu ballītēm

dažādas uzkodu plates vecmeitu ballītei

Saplānot vecmeitu ballīti nav tik vienkārši, cik tas varētu likties sākumā. Rīkotājiem ir jāparūpējas par dažādiem faktoriem. Jāizdomā ballītes plāns, dekorācijas, tematika. Noteikti nedrīkst aizmirst arī par uzkodām. Sarīkot labu un sirsnīgu ballīti nav viegls uzdevums, tāpēc uzkodas un saldumus var uzticēt cilvēkiem, kas ar to nodarbojas ikdienā. Mūsu konditorejas studijā jūs varat pasūtīt gan saldās, gan sāļās uzkodas jūsu svētku galdam.

Lai izvēlētos atbilstošus ēdienus, ko likt vecmeitu ballītes galdā, ir jāņem vērā dažādi faktori.

Kā izvēlēties uzkodas vecmeitu ballītei?

Pirmā lieta, kas jāņem vērā, izvēloties vecmeitu ballītes uzkodas, ir jānoskaidro, cik daudz meiteņu piedalīsies ballītē un kur tā tiek organizēta. Attiecīgi no tā ir jāizrēķina, cik daudz un kāda veida uzkodas jums ir nepieciešamas. Ieteiktu 3-6 uzkodas vienai personai.

Ballītei ir ieteicams pasūtīt, gan sāļās uzkodas, gan arī saldās. Starp mums visiem ir gan sāļā cienītāji, gan saldumu mīļi. Tāpēc noteikti vajadzētu parūpēties par abu veidu uzkodām. Parasti vecmeitu ballītēs dienas laikā ir paredzētas dažādas aktivitātes un dienas beigās jūs noteikti jutīsiet izsalkumu, tāpēc uzkodām vajadzētu būt daudzveidīgām un tām nevajadzētu būt par maz. Uzkodām jābūt gan sātīgām, gan arī vizuāli jāizskatās labi.

Noteikti ir arī jāņem vērā “garšas preferences”.  Lai katra no meitenēm justos labi, uzkodām jābūt daudzveidīgām. Jānoskaidro, vai kompānija ir kādi veģetārieši un vegāni, un vai cilvēkiem ir kāds konkrēts produkts, kas negaršo.

Pie mums ir iespējams pasūtīt gan veģetāras, gan gaļas vai zivs uzkodas. Svarīgi ir arī uzzināt, vai viesiem ir kādas alerģijas.

Nedrīkst aizmirst, ka vecmeitu ballītes uzmanības centrā ir topošā līgava. Tieši tāpēc ēdieni būtu jāieplāno tādi, kas galvenokārt garšotu pašai līgavai.

Izvēloties ēdienus, var ņemt vērā arī ballītes tematiku. Piemēram, ja vecmeitu ballītes krāsa ir rozā, tad ir iespējams pasūtīt saldās uzkodas (makarūni, bezē cepumi, mazās kūciņas, popkūciņas u.c.) atbilstošā krāsā. Arī pārējos uzkodu dekorus var pielāgot ballītes tematikai. Tāpat ballītei ir iespējams pasūtīt kūku, kuru var izrotāt ar dažādām dekorācijām.

Vecmeitu ballīte ir jautrs pasākums, gan topošai līgavai, gan arī viņas tuvāko draudzeņu kompānijai. Lai pasākums izraisa pēc iespējas vairāk pozitīvo un gaišo emociju, noteikti parūpējaties par atbilstošu uzkodu galdu. Ballīte paliks atmiņās ne tikai ar jautri pavadītu laiku, bet garšīgiem ēdieniem un skaistām uzkodām!

Atstāj Komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *