uzkodas vecpuišu ballītei

Uzkodas vecpuišu ballītei

Vecpuišu ballīte ir jebkura vīrieša dzīves liels, nozīmīgs notikums. Tie ir svētki, kurus svinēt kopā ar saviem labākajiem draugiem. Un kas gan ir svarīgi nopietnai vīriešu kompānijai? Protams, gardi paēst. Lai dienas laikā izsalkums neņemtu virsroku, lieliski noderēs dažādas uzkodas. Tādēļ, konditorejas studija Kūkas Gardas ir sagatavojusi plašu uzkodu klāstu, kas iepriecinās ikvienu vecpuišu ballītes viesi. Jūsu galvenais uzdevums ir izvēlēties kādas vislabāk piestāvēs jūsu svētku galdam.

Uzkodu plates

Risinājums, kas pabaros un iepriecinās lielāku ēdēju skaitu ir uzkodu plates. Populārākā no tām ir lielā uzkodu plate, kurā iekļauti groziņi ar lasi, vēja kūkas ar siera salātiem, dārzeņu rullīši un gaļas vai dārzeņu iesmiņi, un sieru izlase. Bet ar to sagatavotais piedāvājums nebeidzas, piedāvājumā atradīsiet arī tematiskās plates. Gaļas ēdienu cienītājiem piedāvājam gaļas plati, kurā varēsiet nogaršot ceptas akniņas bekonā,  vistas strēmelītes, kotletītes, dažāda veida kūpinātu gaļu un desiņas, un lai akcentētu garšas un piešķirtu svaigumu – dažādus marinējumus. Un protams, kā gan bez zivju uzkodām, kuru izlase lieliski piederēsies pie alus vai vīna dzērieniem. Zivju platē iekļautas siļķītes, groziņi, lasis, panētas zivju uzkodas un krabju nūjiņas. Bet lai svētku galdam piešķirtu svaigu noti – iesakām izvēlēties dārzeņu vai augļu plates. Bet pikantāks elements būs siera plate, kurā apvienoti dažādi sieri un krekeri.

Kanapē maizītes

Kanapē maizītes var šķist kā pavisam smalka uzkoda, bet tas būs lielisks akcents arī vecpuišu ballītei, kas piestāvēs pie dažādiem gan stiprākiem, gan vieglākiem dzērieniem. Un protams, esam sagatavojuši piedāvājumu jebkura gaumei. Mūsu kanapē maizīšu piedāvājumā atradīsiet gan rupjmaizes kanapē ar biešu un mārrutku krēmu un siļķīti, gan rupjmaizes kanapē ar šķiņķi, krēmsieru un gurķīti. Kā arī piedāvājam tādus gardumus kā kartupeļu pankūciņas ar lasi un olīvām vai vēja kūkas ar siera salātiem, un baltmaizes kanapē ar masālītu lasi.

Ja arī Jūs vēlaties padarīt savu vecpuišu ballīti neaizmirstamu un parūpēties, lai viesi nav izsalkuši ne mirkli, ieskatieties mūsu uzkodu piedāvājumā. Tur atradīsiet gan dažādus uzkodu komplektu vai plates piedāvājumus, gan gardākās kanapē maizītes un citas uzkodas.

Atstāj Komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Scroll to Top